KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9895004
nr 989 5004
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), kvinna med katter, signerad, motivet: 29x23
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:48:50
26/10 18:16:24
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold